O nás

showcase image

CUBE events

Jsme eventová a marketingová agentura působící na trhu již 10let. Připravíme pro vás firemní akce, konference, prezentace, koncerty, road shows, sportovní akce. Eventy na klíč jsou naše specialita! Naplánujeme vše od plesů po teambuilding. Program, prostory, výzdobu, catering. Zajistíme moderátora i personál, dopravu i potřebnou techniku. Natiskneme pozvánky, nafotíme, natočíme, sestříháme.

Na co se můžete spolehnout:

  • - Jsme profesionálové, jsou za námi stovky akcí.
  • - Držíme termíny i rozpočet na uzdě.
  • - Naše práce nás baví, její výsledky budou bavit vás.

Nevíte, jak na uspořádání eventu?

Kontaktujte nás a my pro vás zajistíme v oblasti event managementu servis od A do Z. Dbáme na to, aby každý event odpovídal vašim cílům a představám, proto naplánování a realizace eventu vždy vychází z vašich požadavků a představ. Přidanou hodnotou akcí pořadaných naší eventovou agenturou je jejich jedinečnost, atraktivnost a jasně vybraný styl. Eventy připravujeme na klíč. Zajistíme pro vás vše od vytvoření pozvánek až po závěrečný úklid.

Technické zajištění eventu

S ohledem na cílovou skupinu a účel eventu navrhneme jedinečné a zároveň vhodné aranžmá, zajistíme odpovídající prostory, kvalitní catering, kulturní program, výzdobu, technické vybavení, zvuk, světla, podium, stany, personální obsazení, známé umělce, moderátory, kapely, atd. Zkrátka postaráme se o celé spektrum souvisejících služeb. Máme v této oblasti velmi bohaté zkušenosti a reference. Starosti s uspořádáním eventu přenechte nám Základem kvalitního event managementu je full-service, v rámci kterého se o všechny organizační a technické věci postaráme my, zatímco klient si užije akci bez starostí a stresu.