Booking

showcase image

Broken Robot / Golpe

Golpe se začal zajímato elektronickou hudbu již od útlého věku. Jeho vášeň pro Techno propukla v jeho 16ti letech, kdy navštívil své první techno party. Od roku 2005 Golpe hraje pravidelně po České republice a Slovensku a zároveň se stává členem schranz.cz / hardterchno.cz. Vroce 2007 dostal možnost si zahrát na nejprestižnějším halovém Techno eventu –Apokalypsa, kde si zahrál jako jeden z nejmladších djs vůbec. Hraní pro Golpeho nebylo dostatečnou náplní, tak od roku 2008 se začal pilně věnovat své vlastní produkci. Vroce 2009 vydává své debutové EP a od této doby začala další spolupráce s dalšími labely a známými umělci ve svém oboru jako (Audiocode, Mental Torments, Cannibal Society, Animasola). Vroce 2013 Golpe dostal šanci mítturné v Jižní Americe, konkrétně ve Venezuele a Kolumbii, což považuje za další velké zkušenosti po několika letech hraní v Evropě. V Evropě si do teď zahrál v zemích jako: (Španělsko, Itálie, Německo, Holandsko a mnoho dalších). Na začátku roku 2014 Golpe vstupuje do světoznámé agentury Cubbo. V roce 2015 dostal šanci si zahrát na největším Techno festivalu na světě –AWAKENINGS. Na tomto eventu zahrál společně s jeho dobrým Maďarským kolegou –Svetecem. Od této doby bylo vytvořeno Duo–Svetec & Golpe.

Golpe je jedním z nejaktivnějších umělců současné světové HardTechno scény a jeden z nejvyhledávanějších DJs v české republice. Díky jeho produkci, kterou najdete ve většina hardechno setu v dnešní době, se stal jedním z hlavních HardTechno ambasadorů!

Hlavní eventy kde Golpe hrál:
Awakenings (NL)
DecibelOutdoorFestival (NL)
Fabrik (ES)
Florida 135 (ES)
Radikal Styles (CO)
ECO Festival (SI)
Apokalypsa (CZ)
Blau Club (ES)
Svojšice Festival (CZ)
Stressless Club –(PT)

Země kde Golpe hrál:
Kolumbie, Venezuela, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Německo, Holandsko, Francie, Belgie, Švýcarsko, Rakousko, Polsko, Slovinsko, Maďarsko, Chorvatsko, Bulharsko, Slovensko, ČeskoPressPack Download

Kontaktujte nás pro booking